• Вибачте,
    немає в наявності

Черевики Salewa WS ALP Flow Mid GTX

63427

Черевики Salewa WS ALP Flow Mid GTX
Черевики Salewa WS ALP Flow Mid GTX Черевики Salewa WS ALP Flow Mid GTX Черевики Salewa WS ALP Flow Mid GTX
7 728 грн
Важливо! Перед натисненням кнопки "Купити" оберіть, будь ласка, модель у меню праворуч


Де Купити

Жіночі трекінгові черевики для легких походів в теплий період.
Інноваційна технологія Gore-Tex® Surround™ виводить дихаючі властивості взуття на новий рівень. Повітря надходить через спеціальні бічні вставки - радіатори та перфоровану внутрішню устілку, забезпечуючи максимальний комфорт для стопи; а мембрана захищає від потрапляння вологи всередину.

Призначення: легкі походи та трекінг в теплий період

Технічні характеристики:
Матеріал верху: нубук 1,6 мм, сітка Ballistic Mesh, захисний рант
Мембрана: Gore-Tex® Extended Comfort, Gore-Tex Surround Midsole
Підошва: Vibram® Hike Approach
Вага: 515 г

Технології:
3F System - забезпечує гнучкість та водночас надійну фіксацію в області щиколотки та стопи збоків, створює оптимальну форму для максимального комфорту ноги. Система 3F підтримує всю стопу та зменшує тертя завдяки бездоганному утриманню п'яти - області, особливо схильної до натирання.

Climbing Lacing - індивідуальні регулювання забезпечуються завдяки подовженій технічній шнурівці на передній частині взуття. Шнурування починається з носка черевика, по аналогії зі скельниками.

Gore-Tex Surround Midsole - водонепроникні та повітропроникні властивості по всій поверхні взуття. Вставка з повітряними каналами в середньому шарі підошви та бічні вставки - радіатори в нижній частині взуття забезпечують надходження повітря до стопи, в той же час, гарантуючи водонепроникні властивості.

Gore-Tex - мікропориста мембрана з чудовими властивостями водонепроникності. Її пори в 20 000 разів менші за краплю води і в 700 разів більші ніж молекули водяної пари. Тобто, піт виводиться назовні, а волога всередину не проникає.
Gore-Tex Extended Comfort - ідеально підходить для середніх і високих температурних умов під час значних фізичних навантажень як в приміщенні, так і на свіжому повітрі. Тривала дія водовідштовхуючих властивостей, підвищений рівень повітропроникності та дихаючих властивостей, комфорт, сухість і збалансований внутрішній мікроклімат ніг в теплу погоду.

Призначення підошви взуття Salewa

 

Офіційний представник Salewa в Україні "Горгани Ком" © 2005-2019 Дизайн: Андрій Цивіліцин. © Beбмарк