• Вибачте,
    немає в наявності

Черевики Salewa WS Alpenviolet GTX

61345

Черевики Salewa WS Alpenviolet GTX
Черевики Salewa WS Alpenviolet GTX Черевики Salewa WS Alpenviolet GTX Черевики Salewa WS Alpenviolet GTX Черевики Salewa WS Alpenviolet GTX Черевики Salewa WS Alpenviolet GTX Черевики Salewa WS Alpenviolet GTX
5 485 грн
Важливо! Перед натисненням кнопки "Купити" оберіть, будь ласка, модель у меню праворуч


Де Купити

Універсальні жіночі хайкінгові черевики з водонепроникною і дихаючою мембраною GORE-TEX®. Верх черевика виконаний з високозносостійкої тканини. Модель Alpenviolet спеціально розроблена відповідно до жіночої ергономіки та біомеханіки (рухів стопи і гомілки під час активного пересування) та гарантує ідеальне припасування. Для того, щоб долати технічну гірську місцевість черевики мають універсальну підошву Pomoca Alpen, яка дозволяє відчути високий рівень зчеплення та контакту на різних типах поверхонь. За допомогою системи 3F System забезпечується гнучкість та водночас надійна фіксація в області щиколотки та стопи по боках. Легке шнурування забезпечуються завдяки подовженій технічній шнурівці на передній частині взуття.

Призначення: походи гірськими стежками, походи з легким рюкзаком, щоденне використання в місті, подорожі

Технічні характеристики:
Матеріал верху: високо зносостійка тканина / тканина з покриттям
Мембрана: GORE-TEX® Extended Comfort
Підошва: Pomoca Alpen

Технології та матеріали:
3F System — забезпечує гнучкість та водночас надійну фіксацію в області щиколотки та стопи збоків, створює оптимальну форму для максимального комфорту ноги. Система 3F підтримує всю стопу та зменшує тертя завдяки бездоганному утриманню п'яти — області, особливо схильної до натирання.
Climbing Lacing — індивідуальні регулювання забезпечуються завдяки подовженій технічній шнурівці на передній частині взуття. Шнурування починається з носка черевика, за аналогією зі скельниками.
Gore-Tex - мікропориста мембрана з надійними властивостями водонепроникності.
Pomoca - підошва моделі, яка дозволяє відчути високий рівень зчеплення та контакту на різних типах поверхонь.
Ortholite - високотехнологічні устілки. Їх відмінними рисами є бактерицидні просочення, які перешкоджають виникненню бактерій і запахів, "дихаючий" і більш довговічний матеріал, спеціальна конструкція п'яткової чашки забезпечує додаткову амортизацію, та більш високий комфорт.

Офіційний представник Salewa в Україні "Горгани Ком" © 2005-2019 Дизайн: Андрій Цивіліцин. © Beбмарк