• Вибачте,
    немає в наявності

Кросівки Salewa MS Speed Ascent

63426

Кросівки Salewa MS Speed Ascent
Кросівки Salewa MS Speed Ascent Кросівки Salewa MS Speed Ascent Кросівки Salewa MS Speed Ascent Кросівки Salewa MS Speed Ascent
3 987 грн
Важливо! Перед натисненням кнопки "Купити" оберіть, будь ласка, модель у меню праворуч


Де Купити

Чоловічі кросівки без мембрани для швидкої ходьби по пересічній місцевості, спортивних підйомів на вершину, повсякденного використання в місті. Конструкція взуття, що фіксує у злегка піднятому положенні великий палець, доповнюється новою підошвою RGS від Vibram® (Vibram® Rollingait System) та формує спеціальний напівкруглий профіль по всій довжині взуття, зменшуючи зусилля м'язів та оптимізуючи витрату енергії під час руху. Серія Speed Ascent виходить за рамки традиційного розуміння “взуття для походів”.

Призначення: швидка ходьба по пересічній місцевості, спортивні підйоми на вершину, спортивне орієнтування, місто

Технічні характеристики:
Матеріал верху: зносостійкий матеріал, еластична сітка, замша мікрофібра
Підкладка: сітка
Підошва: Vibram® RGS Speed Ascent
Вага: 360 г

Технології:
MFF+ Multi-Fit Footbed - устілка, яка складається з 3-х елементів, дозволяє підлаштувати взуття під індивідуальні особливості стопи. З повною устілкою кросівок підходить для вузької стопи; усуненням нижніх шарів устілки, можна адаптувати до іншої ширини: відстібнувши частину, що знаходиться в області носка — варіант для середньої ширини, відстібнувши частину, що знаходиться в області п’ятки, залишаючи лише верхній (чорний) шар - варіант для широкої стопи.

Два ряди петель для кращого припасування взуття до ноги, а також для фіксації бахіл (їх можна придбати окремо), що захищатимуть від бруду, потрапляння дрібних камінців.

Overlap Construction - спеціальна конструкція язичка, зроблена по аналогії зі скельниками - з одного боку він є вшитим, а з іншого регулюється шнурівкою, забезпечуючи краще припасування взуття до ноги.

Take-Off - фіксує у злегка піднятому положенні великий палець, сприяє швидкому природному “перекочуванню” стопи під час підйомів та спусків.

Cleansport NXT - інноваційна технологія боротьби з неприємним запахом. Неприємний запах спричиняють бактерії, що розмножуються завдяки виділенню поту. Щоб нейтралізувати запах використовуються інші мікроби, які харчуються бактеріями, що спричиняють цей запах, перетворюючи піт на воду і CO2. Технологія не є токсичною та не шкодить навколишньому середовищу. 100 000 000 активних мікробів розташовуються на кожному квадратному сантиметрі підкладки, утворюючи захисний шар, який готовий реагувати як тільки відбувається контакт з потом. Ця технологія зберігає взуття свіжим.

Поєднання технологій Take-Off та підошви Vibram® Rollingait System формує спеціальний напівкруглий профіль - стопа під час руху ніби “перекочується”, забезпечуючи неперевершений комфорт та краще зчеплення з поверхнею у будь-якій позиції ноги. Зменшуються зусилля м'язів та оптимізується витрата енергії під час руху.
Основні переваги:
- швидший рух під час сходження вгору
- підвищений комфорт і стабільність ноги на спусках
- більш гармонійний рух, в результаті чого знижується навантаження на суглоби
- менша втома ніг на підйомах та спусках

Призначення підошви взуття Salewa

 

Офіційний представник Salewa в Україні "Горгани Ком" © 2005-2019 Дизайн: Андрій Цивіліцин. © Beбмарк