Кросівки Salewa MS Wildfire Pro

63419

Кросівки Salewa MS Wildfire Pro
Кросівки Salewa MS Wildfire Pro Кросівки Salewa MS Wildfire Pro Кросівки Salewa MS Wildfire Pro
5 295 грн
Важливо! Перед натисненням кнопки "Купити" оберіть, будь ласка, модель у меню праворуч


Де Купити

Чоловічі кросівки без мембрани для походів з легким рюкзаком, подорожей. Поєднання шкіри та мікрофібри забезпечує максимальну міцність та ідеальне припасування до ноги. Дизайн язичка та шнурування, розроблені схожими до скельників, для додаткового комфорту. Нова підошва забезпечує на 25% краще зчеплення з поверхнею.

Призначення: походи гірськими стежками, походи з легким рюкзаком, щоденне використання в місті, подорожі, легкий трекінг

Технічні характеристики:
Матеріал верху: замша, мікрофібра на передній частині, решіткоподібний рант Exa Shell
Підкладка: сітка
Підошва: Vibram® Tech Approach Evo with Megagrip compound
Вага: 440 г

Технології:
Підошва Vibram with Megagrip compound - на 25% краще зчеплення з поверхнею.

Overlap Construction - спеціальна конструкція язичка, зроблена по аналогії зі скельниками - з одного боку він є вшитим, а з іншого регулюється шнурівкою, забезпечуючи краще припасування взуття до ноги.

Climbing Lacing - індивідуальні регулювання забезпечуються завдяки подовженій технічній шнурівці на передній частині взуття. Шнурування починається з носка черевика, по аналогії зі скельниками.

3F System - забезпечує гнучкість та водночас надійну фіксацію в області щиколотки та стопи збоків, створює оптимальну форму для максимального комфорту ноги. Система 3F підтримує всю стопу та зменшує тертя завдяки бездоганному утриманню п'яти - області, особливо схильної до натирання.

MFF+ Multi-Fit Footbed - устілка, яка складається з 3-х елементів, дозволяє підлаштувати взуття під індивідуальні особливості стопи. З повною устілкою кросівок підходить для вузької стопи; усуненням нижніх шарів устілки, можна адаптувати до іншої ширини: відстібнувши частину, що знаходиться в області носка — варіант для середньої ширини, відстібнувши частину, що знаходиться в області п’ятки, залишаючи лише верхній (чорний) шар - варіант для широкої стопи.

Cleansport NXT - інноваційна технологія боротьби з неприємним запахом. Неприємний запах спричиняють бактерії, що розмножуються завдяки виділенню поту. Щоб нейтралізувати запах використовуються інші мікроби, які харчуються бактеріями, що спричиняють цей запах, перетворюючи піт на воду і CO2. Технологія не є токсичною та не шкодить навколишньому середовищу. 100 000 000 активних мікробів розташовуються на кожному квадратному сантиметрі підкладки, утворюючи захисний шар, який готовий реагувати як тільки відбувається контакт з потом. Ця технологія зберігає взуття свіжим.

EXA Shell - решіткоподібний рант для додаткового захисту, “огортаючи” нижню частину стопи забезпечує стабільність та краще припасування до ноги.

Призначення підошви взуття Salewa

 

Офіційний представник Salewa в Україні "Горгани Ком" © 2005-2019 Дизайн: Андрій Цивіліцин. © Beбмарк