Куртка Salewa Puez PTX TirolWool Celliant 2L Wmn

27206

Куртка Salewa Puez PTX TirolWool Celliant 2L Wmn
Куртка Salewa Puez PTX TirolWool Celliant 2L Wmn Куртка Salewa Puez PTX TirolWool Celliant 2L Wmn Куртка Salewa Puez PTX TirolWool Celliant 2L Wmn Куртка Salewa Puez PTX TirolWool Celliant 2L Wmn Куртка Salewa Puez PTX TirolWool Celliant 2L Wmn
7 494 грн
Важливо! Перед натисненням кнопки "Купити" оберіть, будь ласка, модель у меню праворуч


Де Купити

Водо- та вітронепроникна жіноча куртка, яка чудово зберігає тепло завдяки новому утеплювачу TirolWool® Celliant® – Ваш надійний захист у холодну та дощову погоду. Створена для того, щоб захистити Вас від вітру, дощу та холоду під час подорожей, хайкінгу, трекінгу та щоденного використання у місті у більш холодний час року. Двошарова мембрана та водовідштовхуюче покриття забезпечують надійний захист від дощу. Для кращого захисту від вітру та холоду високий захисний комір з'єднаний з регульованим капюшоном, передній замок захищений від вітру. Має дві зовнішні та одну внутрішню кишені для того, щоб усі дрібні речі вмістилися. Наповнювач – 60-грамовий TirolWool® Celliant® – гарантує чудове утримання тепла. Інноваційна технологія гібридного утеплювача поєднує природні властивості тірольської шерсті та тепловідбиваючий ефект синтетичного полімеру Celliant, відомого своїми термо-властивостями, зберігаючи тепло довше. Це досягається завдяки відбиванню термоактивних променів, що йдуть від тіла, назад. Також перевагою наповнювача є те, що він не зношується. Бездоганне оформлення та міцна тканина надають куртці стильного вигляду та функціональності. Завдяки спеціальній обробці "Oxy-wash" вовна м’яка, без неприємного запаху та має гарні повітропроникні властивості. Чудові термоізоляційні властивості та водо-вітронепроникність роблять модель універсальною та доречною для широкого спектру активності в холодну пору.

Особливості:
- наскрізна блискавка із захисним клапаном
- інноваційний наповнювач TirolWool® Celliant®
- водо- та вітронепроникна, спаяні шви
- високий рівень повітропроникності
- водовідштовхуюче просочення
- захисний комір з'єднаний з регульованим капюшоном
- має дві зовнішні та одну внутрішню кишені
- ергономічна, не сковує рухи
- регульовані манжети на липучці та зручні функціональні кишені
- ергономічні рукави забезпечують свободу рухів

Технічні характеристики:
Вага: 508г (44/38)
Матеріал: POWERTEX EXTREME 2L 10k/10k MELANGE 114 ECO DWR ( 100%PA )
Наповнювач: TIROL WOOL® CELLIANT® 60
Матеріал підкладки: PA TAFFETA ECO DWR 65 ( 100%PA )

Технології:
Tirol wool celliant —  це новий утеплювач, що на 40 % складається із шерсті і на 60%  — із полімеру celliant, який відомий  своїми термо-властивостями. Таким чином розробники вирішили змішати два матеріали, аби зменшити кількість наповнювача без втрати переваг. Відтак утеплювач компактний і гріє навіть коли мокрий, а також блокує віддачу тепла від тіла, чим не дозволяє йому охолоджуватися.

Офіційний представник Salewa в Україні "Горгани Ком" © 2005-2019 Дизайн: Андрій Цивіліцин. © Beбмарк